טיול עם תינוק

מאת אורית סופר, המנשא הנכון

פעם, לפני שהיו לכם ילדים, הייתם עושים מה שבא לכם... הייתם יוצאים לבלות עד מאוחר, ישנים עד עשר בבוקר בשבתות, וחורשים את הארץ בטיולים.

היום יש לכם תינוק, והחיים שלכם נראים אחרת, שיניתם הרבה הרגלים ואפסנתם הרבה תחביבים שלא מתאימים לזוג עם תינוק. 

חוץ מטיולים. הם ממש לא נכנסים לקטגוריה הזאת. כל מה שצריך כדי לטייל בכיף ובהנאה עם תינוק הוא מנשא טוב.

אבל מנשא טיולים זה מתקן כבד ומסורבל שמתאים רק לתינוקות שכבר יושבים עצמאית, לא?

זהו, שלא! כן, יש מנשאי גב קשיחים לטיולים, כאלה שאפשר למצוא בחנויות ציוד למטיילים, וכן, יש להם את המשקל שלהם, הם גדולים ולא ניתנים לקיפול ובדרך כלל נוחים בעיקר לאבא.

אבל היום יש עוד סוגים של מנשא טיולים: מנשא טיולים יכול להיות קליל, קומפקטי, חסר משקל, ועדיין לחלק את המשקל טוב יותר על הגוף שלכם.

אצלנו ביאמו מנשאי תינוקות אנחנו מייצרים את המנשא כך שיתאים לכל הסיטואציות שבהם הורים רוצים לשאת את התינוק שלהם, בין אם מדובר בסיטואציה יומיומית בבית, סידורים בעיר וגם אם מדובר בטיול בטבע.

אז מה הופך את מנשא יאמו למנשא טיולים מעולה?

מנשא יאמו מתאים לתינוקות מגיל 4 חודשים ומעלה, ומתוכנן לחלק את משקל התינוק על הגוף שלכם בצורה אופטימלית. 

גם בנשיאה ממושכת אין חשש מפני אי נוחות של התינוק- התינוק נישא ביאמו בתנוחה פיזיולוגית ונוחה, המאפשרת לו לישון ולהרדם בנוחות כשכל גופו תמוך, כולל הראש הנתמך בשינה ע"י כובע יעודי.

מנשא יאמו בנוי לשאת בנוחות תינוקות החל מגיל כמה חודשים ועד משקל 18 קילו, כלומר ישמש אתכם למשך שנים, בהתחלה למשך כל הטיול, אחר כך רק מדי פעם, כשהפעוט מתעייף ורוצה לנוח, ולבסוף לנשיאת התינוק החדש, כשהפעוט כבר צועד בעצמו. כי גם טיול עם שני ילדים זה אפשרי בהחלט!

מנשא יאמו הוא מנשא קליל וקומפקטי, שוקל כ-600 גרם ומתקפל לתוך תיק הנשיאה שלו בקלות. כשהתינוק יגדל וירצה ללכת חלק מהזמן בעצמו, תוכלו להמשיך לצעוד כשיאמו חגור סביב המתניים שלכם, בלתי מורגש, או לגלגל אותו ולהכניס אותו לתיק גב.

מנשא יאמו פשוט לשימוש, מתאים לכל מידה, ועשוי בדי כותנה נעימים. הריפוד שלנו קליל כדי שלא יחמם ויסרבל אתכם מדי, גם כשאתם צועדים ומזיעים.

ולא פחות חשוב... יאמו מגיע במגוון דגמים יפים, כי הורים או לא הורים, אתם רוצים להראות טוב... 

אז עם איזה יאמו תצאו לטיול הקרוב? 

הזמינו עכשיו אונליין או רכשו בחנות הקרובה לביתכם.