מנשא יאמו

יש ללחוץ על התמונה להגדלה


 1.  הבדים שלנו הם בדי כותנה בתוספת 2% לייקרה לתוספת גמישות ועמידות. הבדים נבחרים בקפידה כדי לתת מענה לצורך במנשא חזק ועמיד, וגם קליל ומתאים לקיץ. כל הבדים נבדקו ואושרו כבטוחים לשימוש במוצרי תינוקות.
 2. מנשא יאמו תוכנן לנשיאה תינוקות ופעוטות גדולים בנוחות לאורך זמן בצורה ארגונומית.
 3. בנשיאה על הבטן ניתן לסגור את הרצועות באיקס על הגב או במקביל, בהתאם להעדפת הנוחות שלך.

 4.  יאמו הוא מנשא וואן-סייז, המתאים למידות שונות, גם אם יש הפרש גדול בין מידותיהם של שני ההורים.
 5. רצועות הכתפיים מרופדות ומתכווננות לנשיאה נוחה ללא כאבים.
 6. מנשא יאמו מאפשר נשיאה בתנוחות בטן, גב וצד. ניתן לשאת בתנוחות בטן או גב מרגע שהתינוק גדול מספיק להנשא במנשא יאמו. נשיאת צד מומלצת מגיל 6 חודשים לפחות. 

 7. הכובע המחובר למנשא מאפשר תמיכה בראש התינוק או הפעוט בזמן שינה במנשא. הכובע מחובר למנשא ברוכסן וניתן לניתוק כשאינו בשימוש.

 8. הנשיאה על הגב אינה דורשת עזרה מאדם נוסף. ניתן ללמוד לשאת על הגב באופן עצמאי ללא עזרה לאחר הדרכה באחת מנקודות המכירה שלנו.
 9. האבזמים במנשא יאמו עונים על תקני הבטיחות המחמירים ביותר באירופה וארה"ב.
 10. הידוק נוח גם על הבטן וגם על הגב- האבזם הדו-כיווני הייחודי למנשא יאמו מאפשר לך להדק את המנשא בקלות בכיוון הנוח לך, גם בנשיאה קדמית וגם בנשיאת גב, ומבטיח נשיאה בטוחה ונוחה בכל תנוחה.

 11. חגורת המתניים של מנשא יאמו רחבה, קשיחה ומעניקה תמיכה לגב התחתון שלך. חגורת המתניים היא מרכיב הכרחי במנשא ארגונומי לנוחות ותמיכה בגב.
 12. מנשא יאמו מגיע עם אבזם מותן ייחודי עם נעילת ביטחון לשמירה ללא פשרות על בטיחות התינוק.

 13. מתאים מגיל 4 חודשים עד 4 שנים.
 14. לבישה קלה ומהירה: ללא קשירות, ללא שרוכים ארוכים הנגררים על הרצפה וללא אלמנטים מסרבלים אחרים. 
 15. מיוצר בישראל- מוצר כחול לבן.
 16. משקל המנשא כ-600 גרם. כשאינו בשימוש ניתן לגלגלו ולאחסנו בתיק הנשיאה היעודי. את התיק ניתן לתלות בנוחות על העגלה, להניחו בסל העגלה, בתא המטען או במזוודה. מושלם ליומיום, כמנשא טיולים, גם לתינוק קטן שנישא פרקי זמן ממושכים וגם לפעוט הולך שזקוק לנשיאות קצרות מדי פעם.